ŽIVOT VE VÝKLADU aneb jak to vidím já

 

Věřím, že jsme se všichni na tento svět narodili, abychom byli šťastní, ne abychom trpěli. Abychom byli milováni, ne přehlíženi. Abychom své životy žili, ne přežívali!

životVím, že určité životní události změnit nelze, jsou nám karmicky dány, přesto ber prosím výklad karet pouze jako radu, jako vodítko, jako upozornění  na situace, které  mohou ve tvém životě nastat.

Je pouze na tobě jak zvládneš situace, které ti život přinese a jaký dopad  na tvůj budoucí život budou mít, bez ohledu na jakýkoliv výklad.

TVÉ MYŠLENKY  A TVÁ  ROZHODNUTÍ UTVÁŘÍ TVŮJ ŽIVOT!
Změň své myšlení, začni jednat, udělej změny ve svém životě, nečekej slepě na nechtěné!

Já jsem nekonečný optimista radující se z každé maličkosti. Člověk, který odmítá jakékoliv negativní myšlenky.  Když mě nějaké přepadnou, honem se snažím připomenout si, co bylo v mém životě hezkého.

Když si nechám vyložit karty a zrovna to není  ideální, nečekám na to, až se to stane. Když se mi ve výkladu něco nelíbí, snažím se to ve svém životě změnit. A když to nejde, říkám si, že jsem alespoň připravená a situace mě nezaskočí.

Věřím, že složitější životní situace mě chtějí něco naučit. A že jich v mém životě  od dětství už bylo!!!

V numerologické mřížce mám prázdnou rovinu Saturnu a to znamená, žeVELKÉ SRDCE v životě nedostaneš nic zdarma. Saturn je potvora, která dává našim životům pěkně zabrat, ať už po stránce citové, vztahové, nebo zdravotní.  Věřte, že už mockrát jsem musela  ve svém životě hodně zabojovat.  Bojuji ale statečně a raduji se z každého vyhraného boje, ze sebemenšího úspěchu.

Dej prostor novým myšlenkám a věcem, pusť se do věcí, které jsi měla strach začít a tvůj život dostane  úplně jiný směr!

DOVOL SI PROŽÍT TEN  “ZÁZRAK”…

 Z oběti vláčené životem se zrodí tvůrce, který drží svůj život pevně ve svých rukou. A karty ve výkladu se náhle změní.

Držím ti palce. 🙂

 

P.S. Já věřím na zázraky a tak se mi dějí.  (: