VAŠE HODNOCENÍ

kytka1Už jsme se spolu viděli? Napiš prosím i ty svůj komentář, svoje hodnocení.
Mně uděláš radost a ostatním pomůžeš lépe se rozhodnout. 🙂

Abys mohla napsat hodnocení, musíš po stránce srolovat až dolů k formuláři ….

 

PÍŠETE MI I DO EMAILU, SMS A NA MESSINGER:

Štěpánka Vacková mi napsala: Věci, které jste mi řekla, ač si všechny nepamatuji, tak se do puntíku staly, i  když jsem tomu věřit z počátku nechtěla, protože přijmout něco, co bolí, je  těžké.

Mirka Volná mi napsala: Moc jste mně pomohla a hlavně jsem začala přemýšlet o tom, co jste mně napsala a vzala jsem vše konečně do svých rukou. Moc Vám děkuji.

Martina Urbanová mi napsala:Moc Vám děkuji za přínosný rozhovor😉 …máte skvělou pozitivní energii a nabila jste mne do dalšího boje za lepší život pro všechny😊 Děkuji!

Honza napsal:

stále ještě váháte, zda se k paní kartářce objednat?
byl jsem na tom stejně jako vy, ale nakonec jsem tak uskutečnil a věřte, bylo to moudré rozhodnutí. 🙂 Úžasná osoba.
Děkuji moc za Váš čas 🙂

Moc děkuji za výklad a velice milý a lidský přístup. Jste úžasná žena, měla jsem pocit, že se známe dávno.

Děkuji. 
kytka1kytka1

kytka1

8 Comments:

  1. Paní Marcelo, děkuji Vám moc za Váš výklad a pomoc v mém rozhodnutí. Jste úžasná a přeji Vám mnoho spokojených klientů. Alena

  2. Výklad S Marcelkou je vždy moc pohodový a zatím vše mi pomohlo 🙂 Přeji hodně dalších spokojených zájemců o výklad 🙂 Klára

  3. Ještě jednou touto cestou mnohokrát děkuji za výklad karet. Jsem nadmíru spokojený jak s Vámi, tak i se samotným výkladem. Jste energická žena s optimismem na správném místě. Všem ostatním mohu vřele doporučit. Pokud někdo z vás váhá, tak jednoduše váhat přestaňte. Budete příjemně překvapeni.

  4. Moc děkuji za úžasný výklad, měla jsem pocit, že mi paní vidí do duše:))) Moc mi pomohl, můžu jen doporučit:)

  5. První setkání s paní Marcelkou, byť jen přes messenger, bylo moc příjemné a milé.
    To, co říkají karty, někdy nechceme slyšet, ale nic není v živote jen růžové, důležité je, že má člověk možnost vědět, co může přijít a pokusit se to třeba změnit…
    Moc děkuju za výklad.

  6. S paní Marcelou jsem již absolvovala dva výklady. Oba dva tedy přes telefon či videohovor, ale vždy mi hodně pomohla. Odkaz na její stránky mi přišel ve chvíli, kdy jsem opravdu potřebovala trochu posvítit do toho temného tunelu a to se povedlo. Minulý týden jsme spolu absolvovaly druhý hovor a opět mě Marcelka hodně postavila na nohy. Nejde jen o výklad karet, ale i její koučink, kdy Vás cílenými otázkami do Vašeho nitra navede na tu cestu, po které v tu chvíli máte ještě jít. A další věc, kterou musím ocenit, ve chvíli, kdy máte domluvenou hodinu, ale ještě nemáte vyřešenou otázku, tak neukončí hovor s tím, že čas vypršel, ale dovede vše do konce, tak aby bylo vyřešeno. Marcelko, moc si Vás vážím a děkuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *