hodnocení

vzkazy

připomínky

Napište prosím své hodnocení nebo jakoukoli připomínku

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

7

děkuji, že píšete svá hodnocení, postřehy a připomínky, díky kterým pomáháte ostatním rozhodnout se a mě  poskytujete informace na základě kterých mohu zkvalitnit službu, kterou vám poskytuji.

10. 11. 2022 (6:00)

Dobrý den,
tímto bych chtěla poděkovat paní Marcelce za výklad a hlavně, co mohu vyzdvihnout, i když paní Marcelku neznám osobně, tak je to velmi příjemná osoba s životním nadhledem a hlavně patřičnými zkušenostmi, které mě obohatily.
Povídání s ní bylo velmi příjemné a člověk může odhodit všechny zábrany.
V dnešní době je pokorných lidí opravdu málo a paní Marcelka je člověk na správném místě, to se nebojím říct, a jako osobní koučku a průvodkyni bych si ji jistě vybrala.

Taťána

12. 4. 2022 (10:19)

Děkuji paní Marcelce, protože mě nakopla k tomu změnit svoje zkostnatělé myšlení, které se nikam nechtělo vyvíjet.

Barbora

10. 2. 2022 (20:18)

Paní Krejcarova, máte můj upřímný dík o obdiv, za Vaši trpělivost, vnímavost a dar pomocí…. Ulevit… Po povídání s Vámi mám vždy klid v duši, a život je najednou vlastně jednodušší… Dekuji… Přeji klidný večer.

Štěpánka

28. 1. 2022 (11:27)

Od paní Marcely bych se nebála obdržet i negativní zprávu, jelikož ví, jaká slova použít, aby byla ta správná pro klienta.
Děkuji za úžasnou odpověď a motivaci jít dopředu.

Martina

13. 1. 2022 (6:04)

S velkou pokorou děkuji paní Marcele za její napsaná slova, protože mi pomohla nastartovat proces změny mé osoby a celkový proces očisty starého myšlení.
Děkuji !

Sylva

6. 1. 2022 (18:22)

Moooc děkuji paní Marcelce za její výklad.
Dala mi naději, ale myslím, že i kdyby byla zpráva pro mě negativní, dokázala by ji „učesat“ tak, aby člověka nezamrzela.

Anna

11. 11. 2021 (8:20)

Opravdu moc vám děkuji. Je to pro mě z vaší strany velká podpora a i když se vůbec neznáme, mám pocit že mě znáte až moc dobře.

Renča

25. 10. 2021 (9:45)

Tímto svým sdělením bych chtěla moc poděkovat paní Marcele za její ochotu naslouchat a chuť vyložit karty.
Jsem ráda, že jsem si mohla přečíst vyjádření paní Marcelky na můj problém, protože napsala pravdu a ne jen to, co by chtěl klient slyšet, a tímto mi pomohla trošinku pootevřít oči a na věc se podívat i z jiného úhlu.

Simona

1. 10. 2021 (5:28)

Krásný den, paní Marcelo. Děkuji Vám z celého srdíčka za Vaši radu, která jen potvrdila moje konečné rozhodnutí na mé další životní pouti.
Přeji Vám hodně spokojených klientů, aby se na Vás obraceli a hlavně pevné zdraví.

Liliana

10. 9. 2021 (5:20)

Paní Marcelu osobně neznám, ale z virtuálního kontaktu soudím, že je to velmi milá žena, která mi dala naději a poradila, jaké mám možnosti.
Paní Marcelko, děkuji pěkně, ať se Vám daří a máte hodně spokojených klientů, co chtějí pracovat na svém životě.

Tereza

9. 9. 2021 (16:07)

Děkuji paní Marcelce za její čas věnovaný mému výkladu a děkuji za skvělou radu.
Člověk se dozví nejen, co ho čeká, ale taky kde má mezery a kde musí „přidat“ v osobním zdokonalování.

Veronika

7. 9. 2021 (6:45)

Osobní setkání u výkladu karet s paní Marcelou byl pro mě krásný a obohacující zážitek. Paní kartářka mi dokonce i věnovala s výkladem svůj čas, který byl na rámec jejích povinností. Budu velmi ráda, pokud se ještě někdy setkám a nebo využiji služeb této moudré, inspirativní a velice intuitivní ženy. Paní Marcelko děkuji a přeji, ať se Vám daří velmi dobře.

Zuzana

25. 8. 2021 (5:21)

Milá Marcelko,
velmi si vážím Vaší pomoci, poněvadž Vašim výkladem jste mi otevřela oči a ukázala mi, že v životě lze přemýšlet jinak a hlavně žít po svém a ve spokojenosti, vážit si sama sebe a nebrat si na svůj „hřbet“ problémy druhých.
Je to skvělý pocit lehkosti, když člověk zjistí, že se nikomu nezavázal, jakým způsobem má žít a může si tvořit svůj vlastní příběh.

Natálie

9. 3. 2021 (7:36)

Děkuji za včerejší výklad, i když pro mě nebyl zpočátku úplně pozitivní, myslím, že až si to všechno znovu proberu v hlavě, dojdu k tomu, co a jak dál v životě dělat. Moc mi to pomohlo uklidnit emoce a podívat se na vše i z jiné stránky

Olga

10. 2. 2021 (10:27)

Dobrý den, děkuji moc za dnešní výklad a nejen za výklad, ale i za pomoc, které se mi dostalo. Paní Marcelka, aniž by opravdu člověka znala, dokázala perfektně určit problém a poradit jak je možné na problému zapracovat. Při jejím povídání, jsem se dokázala na věc podívat jejíma očima a tím lépe pochopit svou chybu.
Ještě jednou děkuji, přeji mnoho spokojených lidiček ,jako jsem byla já.

 

Štěpánka

13. 10. 2019 (15:36)

Pani Marcela ma tak uzasnou pozitivni energii,ze i když mi v podstate nerekla nic příjemného,byla jsem po vykladu naprosto klidna,protoze vim,ze ta horsi obdobi nas posouvaji dal a protože to umi skvele podat,uklidnit,tak ted cekam na ty lepsi zítřky.Urcite pani Marcelu doporucuji a moc zdravim.

pí. Hartmanová

2. 10. 2019 (9:55)

Děkuji za výklad a milý a chápavý přístup. A hlavně i za nabídku, že pokud bychom nestihly vše dořešit, není problém výklad prodloužit. Toho si moc cením. Výklad mě v mojí situaci uklidnil a budu na sobě pracovat 

Veronika