Reference

Reference

Reference

Napište prosím své hodnocení nebo jakoukoliv připomínku.

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

7

děkuji, že píšete své reference a pomáháte ostatním rozhodnout se.

Také děkuji, že mi poskytujete informace na základě kterých mohu zkvalitnit službu, kterou vám poskytuji.

Všechny reference, které jsou uvedeny na této stránce jsou od mých klientů, kteří využili služby výkladu karet.

10. 11. 2022 (6:00)

Dobrý den,
tímto bych chtěla poděkovat paní Marcelce za výklad a hlavně, co mohu vyzdvihnout, i když paní Marcelku neznám osobně, tak je to velmi příjemná osoba s životním nadhledem a hlavně patřičnými zkušenostmi, které mě obohatily.
Povídání s ní bylo velmi příjemné a člověk může odhodit všechny zábrany.
V dnešní době je pokorných lidí opravdu málo a paní Marcelka je člověk na správném místě, to se nebojím říct, a jako osobní koučku a průvodkyni bych si ji jistě vybrala.

Taťána

12. 4. 2022 (10:19)

Děkuji paní Marcelce, protože mě nakopla k tomu změnit svoje zkostnatělé myšlení, které se nikam nechtělo vyvíjet.

Barbora

10. 2. 2022 (20:18)

Paní Krejcarova, máte můj upřímný dík o obdiv, za Vaši trpělivost, vnímavost a dar pomocí…. Ulevit… Po povídání s Vámi mám vždy klid v duši, a život je najednou vlastně jednodušší… Dekuji… Přeji klidný večer.

Štěpánka

28. 1. 2022 (11:27)

Od paní Marcely bych se nebála obdržet i negativní zprávu, jelikož ví, jaká slova použít, aby byla ta správná pro klienta.
Děkuji za úžasnou odpověď a motivaci jít dopředu.

Martina

13. 1. 2022 (6:04)

S velkou pokorou děkuji paní Marcele za její napsaná slova, protože mi pomohla nastartovat proces změny mé osoby a celkový proces očisty starého myšlení.
Děkuji !

Sylva

6. 1. 2022 (18:22)

Moooc děkuji paní Marcelce za její výklad.
Dala mi naději, ale myslím, že i kdyby byla zpráva pro mě negativní, dokázala by ji „učesat“ tak, aby člověka nezamrzela.

Anna

11. 11. 2021 (8:20)

Opravdu moc vám děkuji. Je to pro mě z vaší strany velká podpora a i když se vůbec neznáme, mám pocit že mě znáte až moc dobře.

Renča

25. 10. 2021 (9:45)

Tímto svým sdělením bych chtěla moc poděkovat paní Marcele za její ochotu naslouchat a chuť vyložit karty.
Jsem ráda, že jsem si mohla přečíst vyjádření paní Marcelky na můj problém, protože napsala pravdu a ne jen to, co by chtěl klient slyšet, a tímto mi pomohla trošinku pootevřít oči a na věc se podívat i z jiného úhlu.

Simona

1. 10. 2021 (5:28)

Krásný den, paní Marcelo. Děkuji Vám z celého srdíčka za Vaši radu, která jen potvrdila moje konečné rozhodnutí na mé další životní pouti.
Přeji Vám hodně spokojených klientů, aby se na Vás obraceli a hlavně pevné zdraví.

Liliana

10. 9. 2021 (5:20)

Paní Marcelu osobně neznám, ale z virtuálního kontaktu soudím, že je to velmi milá žena, která mi dala naději a poradila, jaké mám možnosti.
Paní Marcelko, děkuji pěkně, ať se Vám daří a máte hodně spokojených klientů, co chtějí pracovat na svém životě.

Tereza

9. 9. 2021 (16:07)

Děkuji paní Marcelce za její čas věnovaný mému výkladu a děkuji za skvělou radu.
Člověk se dozví nejen, co ho čeká, ale taky kde má mezery a kde musí „přidat“ v osobním zdokonalování.

Veronika

7. 9. 2021 (6:45)

Osobní setkání u výkladu karet s paní Marcelou byl pro mě krásný a obohacující zážitek. Paní kartářka mi dokonce i věnovala s výkladem svůj čas, který byl na rámec jejích povinností. Budu velmi ráda, pokud se ještě někdy setkám a nebo využiji služeb této moudré, inspirativní a velice intuitivní ženy. Paní Marcelko děkuji a přeji, ať se Vám daří velmi dobře.

Zuzana

25. 8. 2021 (5:21)

Milá Marcelko,
velmi si vážím Vaší pomoci, poněvadž Vašim výkladem jste mi otevřela oči a ukázala mi, že v životě lze přemýšlet jinak a hlavně žít po svém a ve spokojenosti, vážit si sama sebe a nebrat si na svůj „hřbet“ problémy druhých.
Je to skvělý pocit lehkosti, když člověk zjistí, že se nikomu nezavázal, jakým způsobem má žít a může si tvořit svůj vlastní příběh.

Natálie

9. 3. 2021 (7:36)

Děkuji za včerejší výklad, i když pro mě nebyl zpočátku úplně pozitivní, myslím, že až si to všechno znovu proberu v hlavě, dojdu k tomu, co a jak dál v životě dělat. Moc mi to pomohlo uklidnit emoce a podívat se na vše i z jiné stránky

Olga

10. 2. 2021 (10:27)

Dobrý den, děkuji moc za dnešní výklad a nejen za výklad, ale i za pomoc, které se mi dostalo. Paní Marcelka, aniž by opravdu člověka znala, dokázala perfektně určit problém a poradit jak je možné na problému zapracovat. Při jejím povídání, jsem se dokázala na věc podívat jejíma očima a tím lépe pochopit svou chybu.
Ještě jednou děkuji, přeji mnoho spokojených lidiček ,jako jsem byla já.

 

Štěpánka

13. 10. 2019 (15:36)

Pani Marcela ma tak uzasnou pozitivni energii,ze i když mi v podstate nerekla nic příjemného,byla jsem po vykladu naprosto klidna,protoze vim,ze ta horsi obdobi nas posouvaji dal a protože to umi skvele podat,uklidnit,tak ted cekam na ty lepsi zítřky.Urcite pani Marcelu doporucuji a moc zdravim.

pí. Hartmanová

2. 10. 2019 (9:55)

Děkuji za výklad a milý a chápavý přístup. A hlavně i za nabídku, že pokud bychom nestihly vše dořešit, není problém výklad prodloužit. Toho si moc cením. Výklad mě v mojí situaci uklidnil a budu na sobě pracovat 

Veronika