.

Jsem tvoje kartářka, mentor, kouč i spřízněná duše.

Můžeš mi říct i to, co bys neřekla ani své nejlepší kamarádce. 

 Již od 490,-Kč

 MESSENGER — SKYPE — WHATSAPP — OSOBNĚ

 Většinou se s klienty na výklad karet scházím on-line, takže se nemusíš bát, že bys o něco přišla.

ON-LINE VÝKLAD JE PLNOHODOTÝM VÝKLADEM

V pohodlí svého domova budeš mít stejně jako ostatní soukromí a pocit bezpečí. Stačí si jen zařídit, aby tě chvilku nikdo nevyrušoval.

Jestli je pro tebe důležité sejít se osobně, sejdeme se.

Osobně se s klienty scházím v cukrárně UP v HSM v Trutnově u posledního stolu u okna, je tam soukromí. 🙂

Cena výkladu karet pro on-line schůzku

Rychlé nakouknutí         3o minut               490,-Kč


Výklad Standard             60 minut               690,-Kč


Výklad Premium             90 minut               890,-Kč

Osobní schůzka                                         +100,-Kč 

Když nebudeš na konci naší schůzky spokojená, nemusíš mi zaplatit nebo ti peníze vrátím zpět na tvůj účet. Nebudu se na tebe zlobit, ani se tě na nic ptát.

.Můžeš jít za své peníze na jednu večeři s přáteli  a znovu jim vyprávět, co tě trápí nebo to můžeš začít konečně řešit.

NECHÁM TO NA TOBĚ.

 

.

Hanka Křenová mi napsala: Teď budu dělat to, co mě baví a to je moc fajn . Také s tvoji pomocí jsem teď opravdu silná a moc spokojená. Ano, byla jsi na začátku mého úspěchu. Vše to na sebe krásně navazuje i manželství mám teď šťastné… Našla jsem mnoho dobrých lidi, protože jsem dala stopku těm falešným. Vyměnila jsem je za ty lepší… Děkuji

………………..

Štěpánka Vacková mi napsala: Věci, které jste mi řekla, ač si všechny nepamatuji, tak se do puntíku staly i  když jsem tomu věřit z počátku nechtěla, protože přijmout něco, co bolí, je  těžké.

………………..

Mirka Volná mi napsala: Moc jste mi pomohla. Začala jsem přemýšlet o tom, co jste mi napsala a vzala jsem vše konečně do svých rukou. Moc Vám děkuji.

………………..

Martina Urbanová mi napsala: Moc Vám děkuji za přínosný rozhovor😉 …máte skvělou pozitivní energii. Nabila jste mne do dalšího boje za lepší život pro všechny😊 Děkuji!

.

Ještě pár slov pro upřesnění pravidel

Pokud bys chtěla z nějakého důvodu naší schůzku zrušit, prosím zavolej nebo napiš SMS. Není potřeba udávat důvod, jen prosím, neblokuj můj čas zbytečně. Děkuji.  +420 608 910 006

Pokud upřednostňuješ osobní setkání, mohu se ti věnovat v cukrárně Up Zelenka v Trutnově. Budu na tebe čekat u posledního stolu u okna, je tam soukromí. 

Na jiném VEŘEJNÉM místě v Trutnově ti mohu vyhovět za příplatek 350,- Kč k ceně výkladu. Jsou to náklady na můj další čas a dopravné.

Výklady na dálku je potřeba zaplatit předem na č.ú. 2201259210/2010.

Klienti žijící v zahraničí najdou  informace k platbě V KONTAKTECH.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek